Boldenone Undecylenate – co to jest?

Boldenone Undecylenate to steryd do wstrzykiwań, który wykazuje silne właściwości anaboliczne i umiarkowanie androgenne. Dobrze zbilansowane właściwości anaboliczne i androgenne tego sterydu doceniają sportowcy, którzy chcą poprawić swoje wyniki bez silnych skutków ubocznych.
Boldenon świetnie stymuluje hematopoezę. Podwyższony poziom czerwonych krwinek poprawia dostarczanie tlenu do mięśni. To sprawia, że ​​ten steryd jest atrakcyjny nie tylko dla kulturystów, ale także dla lekkoatletycznych sportowców. Wśród kulturystów Boldenone jest ceniony nie tylko ze względu na jego zdolność do promowania chudego i gęstego wzrostu mięśni, ale także ze względu na jego szczególną zdolność do znacznego zwiększania apetytu i zwiększania unaczynienia.
Boldenone charakteryzuje się niezwykle długim okresem półtrwania, nie wymaga częstych zastrzyków i jest często stosowany jako część bardzo długich cykli sterydowych.

Jak brać Boldenone Undecylenate – prawidłowe dawkowanie

KlasyfikacjaSteryd anaboliczny
DawkowanieMężczyźni 400-1000 mg/tydzień
Aktywny okres półtrwaniaokoło 14 dni
Retencja wodyNiska
HepatotoksycznośćNiska
Aromatyzacja Niska
PrzeznaczenieMasa
  Boldenone Undecylenate – dawkowanie

Gdzie kupić Boldenone Undecylenate?

Boldenone Undecylenate można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym

Boldenone Undecylenate – FAQ

Co ile dni brać Boldenone Undecylenate?

Ze względu na okres półtrwania wynoszący około 14 dni, boldenone undecylenate należy podawać co 7-8 dni.

Jaka jest maksymalna dawka Boldenone Undecylenate?

Maksymalna dawka nie powinna przekraczać 1000mg tygodniowo, zawodowi kulturyści często stosują dawki przekraczające 1500mg tygodniowo. Skuteczna minimalna dawka wynosi 400-1000 mg tygodniowo

Jak działa Boldenone Undecylenate?

Boldenon poprawia równowagę azotową, która wpływa na zwiększenie liczby białek w komórkach mięśniowych. Steryd ten korzystnie wpływa na zwiększenie produkcji czerwonych krwinek, tj.erytrocytów. Z tego względu, doskonale działa na zwiększenie siły oraz dotlenienie mięśni. Boldenon stymuluje także wydzielanie erythropoeitiny w nerkach, czyli tzw. EPO, która jest substancją powodującą wyraźny wzrost wytrzymałości mięśniowej.

Boldenone Undecylenate – opinie

4.5/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.