Cardarine (GW-501516) Jak działa, efekty działania?

GW501516 jest jednym z nielicznych związków, poprawiających wyniki sportowe w sposób niezwiązany bezpośrednio z działaniem anabolicznym oraz androgennym, jak ma to miejsce w przypadku SAA i SARMów. Najważniejszym efektem działania GW501516, jest znaczna i szybko odczuwalna poprawa wytrzymałości, która wg użytkowników wynosi nawet o 20-30%. Aktywacja PPAR nasila metabolizm kwasów tłuszczowych i obniża wykorzystanie glukozy, chroniąc przed nadmiernym jej spadkiem w trakcie wysiłku. Dodatkowo zwiększona oksydacja kwasów tłuszczowych powoduje redukcję tłuszczu zapasowego, co sprzyja poprawie kompozycji sylwetki.

Zalety stosowania Cardarine GW501516


⦁ poprawa wytrzymałości
⦁ poprawa wrażliwości insulinowej i metabolizmu glukozy
⦁ poprawa profilu lipidowego
⦁ zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej
⦁ nie blokuje

Gdzie kupić Cardarine GW501516?

Cardarine GW501516 można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym.

Cardarine GW501516 – Co to jest?

GW501516 znane również jako Cardarine, jest agonistą receptorów PPARδ (receptorów aktywowanych przez proliferatory peroksysomów delta), stworzonym w latach 90 tych przez GlaxoSmithKline we współpracy z Ligand Pharmaceuticals.
GW501516 jest selektywnym agonistą (aktywatorem) PPARδ, czyli najbardziej powszechnego w obrębie tkanki mięśniowej izotypu. PPARδ reguluje homeostazę energetyczną i termogenezę. Bierze także udział w regulacji β-oksydacji kwasów tłuszczowych i transportu cholesterolu, dlatego też jego agoniści budzą zainteresowanie, jako potencjalne leki w leczeniu chorób metabolicznych.
Po przyłączeniu się do receptora, GW501516 aktywuje również koaktywator PGC-1α, co powoduje zwiększoną ekspresję białek biorących udział w regulacji wydatków energetycznych organizmu. Zwiększa się ilość włókien mięśniowych typu I oraz mitochondriów. Aktywacja PPAR nasila oksydację kwasów tłuszczowych w mięśniach szkieletowych, a także stymuluje aktywność AMPK, prawdopodobnie na skutek działania SIRT1. To wszystko sprzyja adaptacji organizmu do wysiłku fizycznego, szczególnie o charakterze wytrzymałościowym. Co więcej, poprawie ulega wrażliwość insulinowa, a także kompozycja składu ciała. Wszystkie te czynniki wpływają na obniżenie ryzyka rozwoju cukrzycy typu II oraz chorób sercowo naczyniowych.

Jak brać Cardarine GW501516? – prawidłowe dawkowanie

⦁ KlasyfikacjaPPAR
⦁ Dawkowanie10-40 mg dziennie
⦁ Aktywny okres półtrwaniaokoło 24 godzin
⦁ Retencja wodybrak
⦁ Hepatoksycznośćbrak
⦁ Aromatyzacjanie
⦁ Przeznaczeniepoprawa wytrzymałości, działanie proz-drowotne, spalanie tkanki tłuszczowej

Z czym łączyć Cardarine GW501516? Przydładowe cykle

Cykl na masę:
Cardarine 20mg + RAD-140 10mg + LGD 4033 20mg przez okres 6 tygodni
Cykl na redukcję:
LGD-4033 5mg + Ostaryna 20mg + GW501516 20mg przez okres 10 tygodni

Spodobał Ci się nasz artykuł? Zostaw ocenę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.