Dianabol (Methandienone) – co to jest?

Methandienone (znany również jako methandrostenolone, Dbol, dianabol) jest doustnym skutecznym sterydem anabolicznym, pierwotnie opracowanym w Niemczech i wydanym w USA na początku lat 60. Jest to pochodna testosteronu, jednego z najpopularniejszych związków steroidowych na świecie i drugiego sterydu (po testosteronie) jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Methandienone promuje dramatyczny wzrost syntezy białek, glikogenolizy i siły mięśni w krótkim czasie.  

Dianabol (Methandienone) – działanie, efekty działania

Dianabol (Methandienone) ma wpływ na zmniejszenie powinowactwa steroidu do globuliny wiążącej hormony płciowe. W rezultacie methandrostenolon jest znacznie bardziej aktywny niż równoważna ilość testosteronu, co powoduje szybki wzrost tkanki mięśniowej. Jednak równoczesny wzrost poziomu estrogenów – wynik aromatyzacji methandrostenolonu – skutkuje znaczną retencją wody. Dlatego nie zapomnij wykonać badań krwi i użyć inhibitora aromatazy.

Podsumowując, jest to bardzo dobry lek i potężny steryd do szybkich przyrostów lub utrzymania przyrostów, gdy jest stosowany prawidłowo i bezpiecznie.

Jak brać Dianabol (Methandienone) – prawidłowe dawkowanie

KlasyfikacjaSteryd anaboliczny
DawkowanieMężczyźni 30-60 mg dziennie
Aktywny okres półtrwania4-6 godz
Retencja wodyWysoka
HepatotoksycznośćWysoka
Aromatyzacja Wysoka
PrzeznaczenieMasa
  Dianabol (Methandienone) – dawkowanie

Gdzie kupić Dianabol (Methandienone)?

Dianabol (Methandienone) można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym

Dianabol (Methandienone) – FAQ

Jak dawkować Dianabol (Methandienone)?

Maksymalna dawka nie powinna przekraczać 60mg dziennie, skuteczna minimalna dawka wynosi 30mg. Ze względu na bardzo krótki okres półtrwania wynoszący około 6 godzin i wysoką hepatotoksyczność, przyjmowane dawki należy podzielić na 3 porcje.

Jaki jest maksymalny okres przyjmowania Dianabolu (Methandienone)?

Maksymalny okres przyjmowania Dianabolu powinien wynosić 6 tygodni.

Jak działa Dianabol (Methandienone)?

Bardzo szybko zwiększa masę o 5-10 kg i siłę (do 20 kg w wyciskaniu na ławce) po jednym cyklu, oczywiście przy dobrze zbilansowanej diecie. Utrzymuje dodatni bilans azotowy i zwiększa syntezę białka (dodatni bilans azotowy znaczy tyle, że mięśnie rosną). Dlatego tak ważne jest dobre odżywianie. Masa jest średniej jakości, w zależności od dawek i czasu przyjmowania może wystąpić zatrzymanie wody, co wiąże się ze spadkiem masy po cyklu.

Dianabol (Methandienone) – opinie

4.3/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.