Głównym zadaniem epitalonu ma być jak najsilniejsze działanie antystarzeniowe. Jest on również jednym z najskuteczniejszych aktywatorów telomerazy.
Naukowcy twierdzą ze Epitalon potrafi zredukować ryzyko schorzeń typowych dla podeszłego wieku, ale również potrafi sprawić on, że dłużej będziemy cieszyć się zdrowiem, młodym wyglądem oraz możemy realnie wydłużyć życie. Nietrudno się domyslićt, że dzięki swoim właściwościom staje się on nie tylko remedium na długowieczność, ale również jest on wykorzytywany przez osoby którym zależy na zachowaniu młodego wyglądu. Epitalon może również działać neuroprotekcyjnie, zwiększać odporność oraz wspomagać syntezę tłuszczów.

Zalety stosowania Epitalonu

⦁ wydłużenie życia
⦁ działanie antyoksydacyjne
⦁ działanie przeciwnowotworowe (rak jelita grubego, białaczka)
⦁ pobudza produkcję i aktywność neuronów
⦁ pobudza wydzielanie gonadotropin- FSh i LH co ma przełożenie na poprawe płodności i zwiększenie produkcji hormonów płciowych
⦁ działanie immunomodulujące
⦁ poprawa jakości snu – ochrona przed infekcjami
⦁ reguluje produkcje kortyzolu
⦁ regulacja rytmów okołodobowych
⦁ pobudzenie wydzielania enzymów trawiennych

Epitalon- Co to jest?

Epitalon stosuje się w celu podniesienia naturalnej produkcji telomerazy, enzymu który pomaga komórkom reprodukować telomery, które pełnią rolę ochronną naszego DNA. Prowadzi to do spowolnienia procesów starzenia się komórek, a starzenie się komórek jest bezpośrednio powiązane z ogólnym starzeniem się organizmu.

Jak przyjmować Epitalon?

W badaniach naukowych i badaniach klinicznych wykonywane, optymalna dawka Epitalon jest często zgłaszane jako 1 – 5 mg na dobę, w okresie 10-20 dni.

Gdzie kupić Epitalon?

Epitalon można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Zostaw ocenę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.