Halotestin (Fluoxymesterone) – Co to jest?

Halotestin to steryd anaboliczny o bardzo silnym działaniu androgennym, pochodzący z metylotestosteronu. Kliniczny cel fluoksymesteronu polegał pierwotnie na leczeniu hipogenitalizmu u mężczyzn, opóźnionego dojrzewania płciowego u mężczyzn oraz w leczeniu nowotworów piersi u kobiet.

Halotestin (Fluoxymesterone) – jak działa, efekty działania

Ze względu na swoje specyficzne działanie jest używany głównie przez sportowców w celu zwiększenia wydajności siłowej, twardości mięśni i agresji bez zwiększania ogólnej wagi, jest również używany w boksie i innych sportach walki. W kulturystyce Halotestin stosuje się rzadko, ponieważ nie sprzyja znacznemu zwiększeniu masy mięśniowej.

Fluoxymesteron nie aromatyzuje i nie konwertuje do estradiolu, jest to jednak bardzo silny androgen. Kobiety nie powinny stosować tego leku.

Fluoxymesteron ma ciekawą właściwość: aktywuje erytropoezę (produkcję czerwonych krwinek) i wzmaga rozgałęzienie sieci naczyń włosowatych w mięśniach, a w wyniku poprawy ukrwienia znacznie zwiększa siłę i wytrzymałość.

Jak brać Halotestin (Fluoxymesterone) – prawidłowe dawkowanie

KlasyfikacjaSteryd anaboliczny
DawkowanieMężczyźni 20-40 mg dziennie
Aktywny okres półtrwaniaokoło 9 godz
Retencja wodyNie
HepatotoksycznośćWysoka
Aromatyzacja Nie
PrzeznaczenieSiła, twardość
 Halotestin (Fluoxymesterone) – dawkowanie

Gdzie kupić Halotestin (Fluoxymesterone)?

Halotestin (Fluoxymesterone) można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym

Halotestin (Fluoxymesterone) – FAQ

Jak dawkować Halotestin?

Maksymalna dawka nie powinna przekraczać 40mg dziennie, skuteczna minimalna dawka wynosi 20mg. Ze względu na okres aktywnego półtrwania który trwa około 8 godzin, przyjmowaną dawkę należy podzielić na dwie lub trzy części.

Jaki jest maksymalny okres przyjmowania Halotestinu?

Ze względu na wysoką hepatotoksyczność maksymalny okres przyjmowania halotestinu nie powinien wynosić więcej niż 6 tygodni.

Jak działa Halotestin (Fluoxymesterone)?

Najczęściej stosowany jest w celu zwiększenia siły i poprawie definicji muskulatury , a więc ceniony jest w sportach gdzie są limity wagowe , jeżeli ktoś chce osiągnąć lepszą wydolność, siłę, bez zmiany masy ciała jest on szczególnie przydatny. Halotestin wpływa na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i trudniej gromadzi się w organizmie dzięki temu że zmienia stosunek androgenów do estrogenów.

Halotestin (Fluoxymesterone) – opinie

4.3/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.