HGH PRAK 176-191 – Jak działa, efekty działania?

Fragment 176-191 jest tak naprawdę zmodyfikowaną formą aminokwasu 176-191 polipeptydu GH. HGH Frag 176-191 to idealny środek, który ma wiele funkcji.
Odkryto, że działanie redukujące tłuszcz wydaje się sterowane przez mały obszar w pobliżu jednego końca cząsteczki hormonu wzrostu. Fragment stanowi ledwie dziesięć procent całkowitej wielkości cząsteczki GH i co najważniejsze nie ma wpływu na poziom insuliny. Peptyd reguluje metabolizm tłuszczów, promując spalanie tkanki tłuszczowej ponad 12,5 krotnie bardziej niż klasyczny hormon wzrostu, będąc jednocześnie o wiele bezpieczniejszy w użytkowaniu.
Spalanie tłuszczu odbywa się przez stymulowanie lipolizy, czyli rozkład tłuszczu i hamowanie lipogenezy, co oznacza przekształcanie nielotnych materiałów żywnościowych w tłuszcz w organizmie.
W przeciwieństwie do wszystkich innych dostępnych na rynku spalaczy tłuszczu, nie występują tu najbardziej popularnie skutki uboczne, mianowicie: niepokój, wzmożone łaknienie, wahania nastrojów, rozdrażnienie.

Zalety stosowania HGH Frag 176-191

⦁ usprawnia lipolizę tkanki tłuszczowej
⦁ wspomaga proces redukcji
⦁ wpływa bezpośrednio na uwalnianie kwasów tłuszczowych z naszych komórek
⦁ to jeden z najbezpieczniejszych dopalaczy tkanki tłuszczowej
⦁ wyróżnia brak skutków ubocznych

Fragment 176-191 – Co to jest?

Fragment 176-191 jest fragmentem peptydu HGH. Powstał w wyniku odcinania peptydów przy terminalu C, co pozwoliło mi odizolować atrybutu tłuszczu oraz uniknąć strat związanych z HGH. Tym samym powstał peptyd, który reguluje utratę tłuszczu dwanaście razy lepiej niż zwykły HGH. Środek ten nie wykazuje działań typowych dla hormonu wzrostu, czyli podwyższenia insulinooporności, modyfikacji gospodarki cukrowej, czy podniesienia poziomu IGF-1. Jego rola ogranicza się tylko do procesów lipolitycznych, nawet jeśli użytkownik pozostaję przy swoich doświadczeniach i nawykach żywieniowych.

Gdzie kupić Fragment 176-191?

Fragment 176-191 można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym.

Jak brać Fragment 176-191 – prawidłowe dawkowanie

– Iniekcja podskórna
Zalecane dawkowanie:

100-250mcg do 2-3 razy dziennie. Najlepiej przed aktywnością fizyczną.

Zalecane połączenie z CJC + GHRP-2 / 6


Spodobał Ci się nasz artykuł? Zostaw ocenę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.