Mk 677 (Ibutamoren) – Co to jest?

MK 677 (substancja czynna Ibutamoren) jest substancją chemiczną, która zwiększa poziom ludzkiego hormonu wzrostu (HGH) w organizmie. Chociaż początkowo został opracowany w celu leczenia niedoboru hormonu wzrostu, wielu kulturystów zaczęło używać MK 677 do budowania mięśni i szybszej regeneracji.

MK 677 w czasie jego stosowania pomaga użytkownikom budować mięśnie, szybciej się regenerować, zwiększać gęstość kości, poprawiać jakość snu i wiele więcej.

Ibutamoren, często określany nazwą naukową MK-677, jest często grupowany razem z SARMami , chociaż technicznie nie jest to SARM. MK 677 jest raczej agonistą receptora greliny i sekretagogiem hormonu wzrostu, co oznacza, że ​​zwiększa HGH u użytkowników.

MK 677 (Ibutamoren) – jak działa, efekty działania

Pomimo faktu, że MK-677 jest często sprzedawany razem z SARMami, w rzeczywistości nie jest to SARM, ale raczej sekretagog hormonu wzrostu (GH), który jest badany jako eksperymentalna terapia dla osób z niskim poziomem GH.

Ponieważ nie jest to SARM, Ibutamoren nie obniży poziomu testosteronu ani produkcji testosteronu, a tym samym nie wymaga terapii po cyklu.

Oto kilka zalet MK 677 (Ibutamoren):

 • Zwiększony hormon wzrostu
 • Poprawiona jakość snu
 • Szybsza regeneracja po treningu
 • Zwiększony wzrost mięśni
 • Zwiększona gęstość kości
 • Lepsza funkcja układu odpornościowego

MK 677 (Ibutamoren) – skutki uboczne

Liczne badania wykazały, że nawet długotrwałe używanie MK-677 jest na ogół dobrze tolerowane, bez żadnych poważnych efektów ubocznych.

Biorąc to pod uwagę, należy przeprowadzić więcej badań nad długoterminowymi skutkami ubocznymi MK-677, a mimo to może on również mieć pewne krótkoterminowe skutki uboczne.

Oto kilka potencjalnych skutków ubocznych MK 677:

 • Zwiększony apetyt
 • Zmęczenie i letarg
 • Mrowiące palce
 • Wyższa wrażliwość na strach
 • Intensywne sny

Ibutamoren jest również znany z tego, że powoduje zwiększoną retencję wody, co jest częstym efektem ubocznym zwiększonego poziomu HGH – dzięki temu bardziej nadaje się do cykli masowych niż do redukcyjnych (wycinających).

Jak brać Mk 677 (Ibutamoren) – prawidłowe dawkowanie

KlasyfikacjaMimetyk greliny, często
uznawany za SARM
DawkowanieMężczyźni 25-50 mg dziennie
Aktywny okres półtrwaniaokoło 24 godz
Retencja wodyWysoka
HepatotoksycznośćBrak
Aromatyzacja Nie
PrzeznaczenieRegeneracja stawów i mięśni,
masa, wzrost mięśni,
wzrost poziomu GH
 MK 677 (Ibutamoren) – dawkowanie

Gdzie kupić MK 677 (Ibutamoren)?

Mk 677 (Ibutamoren) można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym

MK 677 (Ibutamoren) – FAQ

Jak dawkować MK 677 (Ibutamoren) ?

Już niewielka dawka MK 677 ma bardzo pozytywny wpływ na poziom hormonu wzrostu, ogólny wzrost mięśni, jakość snu REM i wiele więcej.
Jednak najczęstsza dawka MK-677 to 25 mg na dobę, zaawansowani użytkownicy często stosują dawkę 50mg. 
Biorąc to pod uwagę, im więcej bierzesz, do pewnego momentu, tym prawdopodobnie większe odniesiesz korzyści.

Jaki jest maksymalny okres przyjmowania MK 677 (Ibutamorenu)?

Przeprowadzone badania naukowe wykazały, iż omawiana substancja wykazuje właściwości anaboliczne i po 2-miesięcznym stosowania następuje wzrost beztłuszczowej masy ciała, dlatego nie zostały podane ramy określające jaki jest maksymalny okres jej stosowania.

Jak działa MK 677 (Ibutamoren) ?

Być może największą zaletą MK 677 jest to, że znacznie zwiększa poziom hormonu wzrostu, co prowadzi do wielu innych udowodnionych korzyści. 
Zwiększając poziom GH, MK 677 prowadzi do większej gęstości kości, szybszej regeneracji, niższego poziomu tkanki tłuszczowej i przyspieszonego przyrostu masy mięśniowej.
W rzeczywistości niektórzy zwolennicy tego produktu twierdzą nawet, że ma właściwości przeciwstarzeniowe i może być stosowany w wielu terapiach chorób metabolicznych.

MK 677 (Ibutamoren) – opinie

5/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.