Modafinil działa poprzez zmianę substancji chemicznych w mózgu. Nieznacznie zwiększa serotoninę, noradrenalinę i dopaminę, jednocześnie promując uwalnianie histaminy przez oreksynę. Modafinil oferowany przez nasz sklep to lek, który promuje czujność. Modafinil jest stosowany w leczeniu nadmiernej senności spowodowanej bezdechem sennym, narkolepsją lub zaburzeniami snu związanymi z pracą zmianową. Jest zatwierdzony przez FDA do leczenia przewlekłego zmęczenia, nadmiernej senności w ciągu dnia (narkolepsja), obturacyjnego bezdechu sennego i zaburzeń snu związanych z pracą zmianową.

Zalety stosowania Modafinilu

⦁ Wspomaga pracę mózgu
⦁ Poprawia funkcje poznawcze, czas reakcji, pamięć, nastrój, motywację i sprawność umysłową.
⦁ Zwiększa poziom dopaminy
⦁ Zmniejsza uczucie zmęczenia
⦁ Modafinil może być używany przez długi czas bez żadnych uciążliwych skutków ubocznych, takich jak senność lub zawroty głowy
⦁ Zwiększona czujność w ciągu dnia i zdolność koncentracji

Modafinil – Jak dawkować?

W przypadku zaburzeń pracy zmianowej zalecana dawka wynosi zwykle 200 mg na godzinę przed rozpoczęciem zmiany. Średnia dawka przepisywana do leczenia ADHD u dorosłych waha się od 100-200 mg na dobę, a dawka do leczenia innych stanów, w tym wahań nastroju, uzależnienia i zmęczenia oraz zaburzeń poznawczych spowodowanych stwardnieniem rozsianym, jest różna w zależności od pacjenta.
Przy przyjmowaniu jako środek nootropowy, zalecana jest początkowa dawka nie większa niż 50 mg, stopniowo zwiększająca się w czasie i tylko w razie potrzeby, aby osiągnąć wyniki.
Za maksymalną bezpieczną dawkę dzienną uważa się ogólnie 400 mg, a badania kliniczne sugerują, że dawka 400 mg nie zapewnia znacząco lepszych wyników w porównaniu z dawką 200 mg, chociaż większa dawka może zwiększać prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych.
Czas działania Modafinilu to około 13-15 godzin

Gdzie kupić Modafinil?

Modafinil można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Zostaw ocenę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.