Modafinil – jak działa?

Modafinil działa na zasadzie zmiany substancji chemicznych w mózgu. Delikatnie podnosi dopaminę, noradrenalinę i serotoninę, promując przy tym uwalnianie histaminy. Modafinil który Państwu oferujemy w naszym sklepie to lek, który promuje czujność. Lek ten jest używany przy leczeniu narkolepsji, nadmiernej senności czy zaburzeniach snu związanych z pracą zamianową. Jest zatwierdzony jako lek przy leczeniu przewlekłego zmęczenia, nadmiernej senności i zaburzeń snu wywołanych pracą zmianową.

Zalety stosowania Modafinilu

⦁ Wspomaga pracę mózgu
⦁ Poprawia funkcje poznawcze, czas reakcji, pamięć, nastrój, motywację i sprawność umysłową.
⦁ Zwiększa poziom dopaminy
⦁ Zmniejsza uczucie zmęczenia
⦁ Modafinil może być używany przez długi czas bez żadnych uciążliwych skutków ubocznych, takich jak senność lub zawroty głowy
⦁ Zwiększona czujność w ciągu dnia i zdolność koncentracji

Modafinil – Jak dawkować?

W przypadku senności wywołanej pracą zmianową zalecana dawka to 200 mg na godzinę przed rozpoczęciem zmiany. Średnia dawka u dorosłych waha się od 100-200mg na dobę, a dawki do leczenia stanów takich jak wahania nastroju, uzależnienia i ogólne zmęczenie, jest dobierana indywidualnie w zależności od pacjenta.


Przy przyjmowaniu jako środek nootropowy, zalecana jest początkowa dawka 50 mg, stopniowo zwiększająca się w czasie i tylko w razie potrzeby, aby osiągnąć wyniki.
Za maksymalną bezpieczną dawkę dzienną uważa się ogólnie 400 mg, a badania kliniczne sugerują, że dawka 400 mg nie zapewnia znacząco lepszych wyników w porównaniu z dawką 200 mg, chociaż większa dawka może zwiększać prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych.


Czas działania Modafinilu to około 13-15 godzin

Gdzie kupić Modafinil?

Modafinil można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Zostaw ocenę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.