Cykl sterydowy na masę

Chcesz zbudować dobrą masę mięśniową, będącą bazą pod Twoją późniejszą pracę z ciałem? W takim razie znalazłeś się we właściwym miejscu. Poniżej przedstawimy Ci cykl sterydowy na masę – zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Zapraszamy do czytania!

Cykl sterydowy na masę dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z anabolikami i chcesz zacząć przyjmować sterydy na masę po raz pierwszy – ta rozpiska jest dla Ciebie. Dzięki niej skutecznie zwiększysz masę mięśniową i osiągniesz oczekiwane rezultaty. Na ten cykl sterydowy na masę potrzebne będą Ci 3 preparaty:

 • Metanabol (100 tabletek),
 • Testosteron Mix (3 opakowania),
 • Deca Durabolin (2 opakowania).

Dzięki nim szybko rozwiniesz szybko swoją masę mięśniową, ale też zauważysz inne efekty, w tym m.in. wzrost popędu seksualnego.

Jak zaplanować cykl? Ważne jest, by przyjmować sterydy na masę w odpowiedniej ilości i przez określony czas. Metanabol na przykład powinieneś brać 3 razy dziennie po 1 tabletce po posiłkach. Czas stosowania? 30 dni.

W przypadku mixu testosteronu powinieneś wstrzykiwać 2 ml co 5 dni przez 12 tygodni. Z kolei „dekę” stosujesz przez 11 tygodni po 1 ml co 5 dni.

Cykl na masę – średniozaawansowany

Masz już pewne doświadczenie ze sterydami? W takim razie możesz wybrać cykl sterydowy na masę dla średniozaawansowanych! Zacznijmy od podstaw, czyli czego będziesz potrzebował:

 • Metanabolu (200 tabletek),
 • Testosteronu Mix (4 opakowania),
 • Deca Durabolinu (3 opakowania),
 • Boldenonu (3 opakowania).

Jak widzisz – w tym przypadku nowość stanowi Boldenon, gwarantujący budowę twardych i trwałych mięśni. Co więcej – postrzega się go jako bezpieczny środek anaboliczny. A jak przyjmować sterydy na masę, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty? Poniżej znajdziesz rozpiskę.

Jeśli chodzi o metanabol – przyjmujesz go 5 razy dziennie po 1 tabletce po posiłku przez okres maksymalnie 30 dni. W przypadku testosteronu dawkowanie wygląda podobnie – 2 ml co 5 dni, tyle że przez 15 tygodni. Durabolin wstrzykujesz po 2 ml co 5 dni przez okres 12 tygodni. Tak samo postępujesz z Boldenonem – 2 ml co 5 dni w ciągu 12 tygodni.

Cykl sterydowy na masę dla zaawansowanych (masa jakościowa)

Pora teraz na coś dla najbardziej zaawansowanych. Jeśli sterydy na masę brałeś już wcześniej i wiesz, jak z nimi postępować, tylko szukasz sprawdzonego cyklu dla siebie – poniższa rozpiska z pewnością będzie bardzo pomocna. Tym razem potrzebnych będzie Ci 6 preparatów:

 • Winstrol (100 tabletek),
 • Oxandrolon (100 tabletek),
 • Propionat testosteronu (3 opakowania),
 • NPP (krótka deka; 3 opakowania),
 • Masteron (3 opakowania),
 • Trenbolon Acetat (3 opakowania).

Jak widzisz – dużo tu nowych preparatów, jakich nie brałeś wcześniej. Są to środki przeznaczone głównie dla zaawansowanych bodybuilderów, szczególnie w tej kombinacji. Dzięki nim zbudujesz naprawdę imponujące mięśnie. A jak wygląda cykl sterydowy na masę?

Jeśli chodzi o Winstrol – przyjmuj go 4x na dzień po 1 tabletce do posiłku przez okres 30 dni. Oxandrolon zaczynasz stosować po zakończeniu kuracji Winstrolem w tej samej dawce i przez ten sam okres co powyższy. A jak dużo potrzebujesz propionatu testosteronu? 1 ml co 2 dni przez okres 8 tygodni. NPP oraz Masteron przyjmujesz tak samo, jak testosteron – po 1 ml co 2 dni w ciągu 8 tygodni.

O czym trzeba pamiętać po cyklu?

Teraz już wiesz, jak wyglądają plany na sterydy na masę, by osiągnąć zamierzony efekt. Jednak równie istotne, co cykle, są odbloki. To dzięki nim organizm wraca do biochemicznej równowagi i zaczyna funkcjonować normalnie. To ważne nie tylko dla utrzymania efektów, ale i zachowania zdrowia w ogóle.

4/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.