Oxandrolone (Anavar) – co to jest?

Oxandrolone (znany również jako anavar) jest doustnym 17-alfa-alkilowanym sterydem, modyfikacją dihydrotestosteronu. Po raz pierwszy został zsyntetyzowany do leczenia osłabionych pacjentów zakażonych wirusem HIV, dla osób z zespołem Turnera, anemii, wzmocnienia kości i powrotu do zdrowia po oparzeniach.

Oxandrolone (Anavar) – działanie, efekty działania

Oxandrolone nie poddaje się aromatyzacji i sam nie jest estrogenem. Lek ten jest uwielbiany przez sportowców, którzy przygotowują się do zawodów w sportach siłowych i wytrzymałościowych, gdzie potrzebne są szczupłe mięśnie bez wody i tłuszczu. Cykl na Oxandrolone nie pomoże sportowcom uzyskać kolosalnych objętości mięśni, jest jednak idealnym związkiem do pozbycia się tłuszczu i nadania ciału bardziej lepszego wyglądu. 

Oxandrolone (Anavar) – ewentualne skutki uboczne

Pomimo tego, że anavar jest 17-alfa-alkilowany, wywiera delikatny toksyczny wpływ na wątrobę. Badania wykazały, że przyjmowanie oxandrolonu w dawce 20 mg dziennie przez dwanaście tygodni nie powodowało statystycznie istotnego wzrostu AST i ALT. Tak więc skutki uboczne oxandrolone są bardzo rzadkie, chociaż wyniki uzyskane na cyklu oxandrolone również nie są znaczące. Jest to prawdopodobnie najłagodniejszy i najbezpieczniejszy steryd doustny dostępny obecnie w sprzedaży, dlatego jest idealny dla początkujacych. 

Jak brać Oxandrolone (Anavar) – prawidłowe dawkowanie

KlasyfikacjaSteryd anaboliczny
DawkowanieMężczyźni 30-60 mg dziennie
Aktywny okres półtrwaniaokoło 9 godz
Retencja wodyNie
HepatotoksycznośćNiska
Aromatyzacja Nie
PrzeznaczenieSiła, redukcja
 Oxandrolone (Anavar) – dawkowanie

Gdzie kupić Oxandrolone (Anavar) ?

Oxandrolone (Anavar) można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym

Oxandrolone (Anavar) – FAQ

Jak dawkować Anavar (Oxandrolon)?

Maksymalna dawka nie powinna przekraczać 60mg dziennie, skuteczna minimalna dawka wynosi 30mg. Ze względu na okres aktywnego półtrwania który trwa około 9 godzin, przyjmowaną dawkę należy podzielić na dwie części.

Jaki jest maksymalny okres przyjmowania Anavaru (Oxandrolonu)?

Maksymalny okres przyjmowania Oxandrolonu powinien wynosić 6-8 tygodni.

Jak działa Anavar (Oxandrolon)?

Oxandrolon nie powoduje retencji wody w organizmie, do tego jego działanie jak na steryd jest bardzo łagodne. Daje bardzo dobre rezultaty jeśli chodzi o przyrost siły. Ma właściwości łagodzące ból kości. Badania wykazały, że oxa przewyższa skutecznością testosteron i nandrolon jeśli chodzi o pozbywanie się tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej u mężczyzn.

Oxandrolone (Anavar) – opinie

4.4/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.