Cykl sterydowy na rzeźbę

Zbudowanie pięknej rzeźby to nie tylko ciężka praca, ale i konieczność zasięgnięcia konkretnej wiedzy. Szczególnie jeśli decydujesz się przyjmować sterydy na rzeźbę. Jak jednak zaplanować cykl sterydowy na rzeźbę, by osiągnąć swoje cele? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak wygląda przykładowy (i sprawdzony!) plan przyjmowania preparatów wspomagających rozwój muskulatury.

Cykl na rzeźbę dla początkujących

Jeśli dopiero znajdujesz się na początku drogi, a nawet jesteś średniozaawansowany i wyżej – ten cykl sterydowy na rzeźbę powinien zapewnić Ci dobre efekty. Przedstawiony plan bowiem sprawdzi się w każdym przypadku. Zaawansowani jednak mogą być mniej zadowoleni z rezultatów, chyba że nie przywiązują tak dużej uwagi do tempa rozwoju muskulatury.

 • Cykl składa się z trzech rodzajów sterydów:
 • Winstrolu (100 tabletek),
 • Clenbuterolu (100 tabletek),
 • Propionatu testosteronu (3 opakowania).

Jak przyjmować sterydy na rzeźbę, by wszystko odbywało się bezpiecznie i z oczekiwanymi rezultatami? Sprawdź w rozpisce poniżej!

Otóż cykl rozpoczynamy od razu od 4 tabletek Winstrolu na dobę, 1 ml propionatu testosteronu co drugi dzień oraz dwóch tabletek clenbuterolu przez dwa dni co dwa dni przerwy – czyli jeśli przyjmujesz w poniedziałek i wtorek, to środę i czwartek robisz wolne itd.

A jak je przyjmować? Winstrol zażywasz podczas posiłku – 1 tabletka na 1 posiłek. To skłania również do tego, by wprowadzić regularne posiłki, dzięki czemu masz harmonijnie rozłożoną dawkę. To też gwarantuje odpowiedni i bezpieczny wzrost rzeźby. Te sterydy na rzeźbę przyjmujesz przez trzydzieści dni.

Jak wygląda przyjmowanie propionatu testosteronu? Już wiesz, że co dwa dni. Same iniekcje zaś stosujesz przez około 2 miesiące (dokładnie 8 tygodni).

Okej, a co z clenbuterolem? Już wiesz, że jesteś dwa dni ON i dwa dni OFF. Cykl sterydowy na rzeźbę z tym środkiem trwa około ośmiu tygodni (czyli jak w przypadku propionatu). Co ważne – nie łykasz obu tabletek na raz. Jedną przyjmujesz na czczo, a drugą do pół godziny (najlepiej 20 minut) przed planowanym wysiłkiem fizycznym.

Cykl na rzeźbę dla zaawansowanych

Masz już doświadczenie ze sterydami, to wiesz, czego się po nich spodziewać. Pora więc wznieść się wyżej ze swoimi możliwościami i sięgnąć po dodatkowe preparaty. Tym razem potrzebujesz:

 • Winstrolu (200 tabletek),
 • propionatu testosteronu (3 opakowania),
 • Trenobolonu acetatu (3 opakowania),
 • T3 (2 opakowania),
 • Clenbuterolu (100 tabletek).

Jak wygląda cykl sterydowy na rzeźbę dla zaawansowanych? „Winko” zażywasz przez 50 dni – 5 tabletek na dzień, każdą z innym posiłkiem. Propionatu i trenobolonu przyjmujesz 1 ml co drugi dzień przez 8 tygodni. T3 stosujesz codziennie – 1 tabletka na czczo. Clenbuterol natomiast łykasz podobnie, jak w przypadku cyklu dla początkujących – 2 dni ON i dwa dni OFF, dwie tabletki, jedna na pusty żołądek, druga około 20 minut przed treningiem. Sięgaj po niego przez osiem tygodni.

Odbloki dla początkujących i zaawansowanych

Oprócz tego, że przyjmujesz sterydy na rzeźbę i stosujesz sprawdzony cykl, powinieneś pamiętać o stosownym odbloku. Zaczyna się on dwa dni po zakończeniu całkowitego planu. Do odbloku będą Ci potrzebne:

 • HCG (1 opakowanie),
 • Clomid (30 tabletek),
 • Tamox (1 opakowanie),
 • Anastrazol.

A jak wygląda PCT w praktyce? Wpierw podziel HCG na trzy (równe) części. Przyjmujesz jedną dawkę co dwa dni. Natomiast Clomid łykasz wpierw przez 3 dni po 2 tabletki przed snem, a później zmniejszasz to do 1 tabletki do końca opakowania. Jeśli chodzi o Tamox postępujesz podobnie, z tym że bierzesz 1 tabletkę przez cały okres, do końca opakowania. Jeśli zaś chodzi o Anastrazol – przyjmuj pół tabletki co drugi dzień, aż do końca cyklu.

4.7/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.