Testosteron Cypionat – co to jest?

Testosteron Cypionate jest jednym z najlepszych anabolików budujących masę znanych człowiekowi i jest wysoce zalecany jako podstawa każdego cyklu budowania masy. Testosteron jest odpowiedzialny za promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez zwiększone libido, energię, odporność, zwiększoną utratę tłuszczu, przyrost i utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej, zapobieganie osteoporozie (utrata gęstości kości) i możliwą ochronę przed chorobami serca. Doskonale łączy się z wieloma innymi związkami, zarówno doustnymi, jak i do wstrzykiwań, jako część silnego stacka.

Z okresem półtrwania około 5,5-6 dni, jest to ester o powolnym uwalnianiu, podobny do Testosteronu Enanthate, doskonale nadający się do dłuższych cykli masowych jak i redukcyjnych

Jak brać Testosteron Cypionat – prawidłowe dawkowanie

KlasyfikacjaSteryd anaboliczny
DawkowanieMężczyźni 250-1000 mg/tydzień
Aktywny okres półtrwania5,5-6 dni
Retencja wodyTak
HepatotoksycznośćNie
Aromatyzacja Tak
PrzeznaczenieMasa, siła, rzeźba
Testosteron Cypionat – dawkowanie

Gdzie kupić Testosteron Cypionat?

Testosteron Cypionat można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym. Sprawdź: Testosteron Cypionat

Testosteron Cypionat – FAQ

Co ile dni brać Testosteron Cypionate?

Ze względu na okres półtrwania wynoszący maksymalnie 5,5-6 dni, testosteron cypionat należy brać co 3-5 dni.

Jaka jest maksymalna dawka Testosteronu Cypionate?

Maksymalna dawka nie powinna przekraczać 1000mg tygodniowo, zawodowi kulturyści często stosują dawki przekraczające 1500mg tygodniowo.

Jak działa Testosteron Cypionate?

Daje duże przyrosty masy mięśniowej i siły, ma silne działanie antykataboliczne. Ma znaczący wpływ na poprawę regeneracji, lepsze samopoczucie oraz wzrost libido i poprawę jakości życia łóżkowego.

4.7/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.