Testosteron Propionat – co to jest?

Testosteron Propionat to jeden z najlepiej sprzedających się produktów firmy Androchem Laboratories. Jest wysoce zalecany jako podstawa zarówno w cyklach budowania masy, jak i cięcia. Testosteron jest odpowiedzialny za promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez zwiększone libido, energię, odporność, zwiększoną utratę tłuszczu, przyrost i utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej, zapobieganie osteoporozie (utrata gęstości kości) i możliwą ochronę przed chorobami serca. Doskonale łączy się z wieloma innymi sterydami, zarówno doustnymi, jak i wstrzykiwanymi (najlepiej krótkimi estrami), jako część silnego stacka. 

Z okresem półtrwania wynoszącym około 1-2 dni, jest to ester o bardzo szybkim uwalnianiu, doskonały do ​​krótszych cykli zarówno redukcyjnych jak i masowych.

Jak brać Testosteron Propionat – prawidłowe dawkowanie

KlasyfikacjaSteryd anaboliczny
DawkowanieMężczyźni 400-700 mg/tydzień
Aktywny okres półtrwania1-2 dni
Retencja wodyNiska
HepatotoksycznośćNie
Aromatyzacja Tak
PrzeznaczenieMasa, siła, rzeźba
Testosteron Propionat – dawkowanie

Gdzie kupić Testosteron Propionat?

Testosteron Propionat można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym

Testosteron Propionat – FAQ

Co ile dni brać Testosteron Propionat?

Ze względu na okres półtrwania wynoszący maksymalnie 30h, testosteron propionat należy brać codziennie lub co drugi dzień.

Jaka jest maksymalna dawka Testosteronu Propionat?

Maksymalna dawka nie powinna przekraczać 150mg dziennie /1000mg tygodniowo.

Jak działa Testosteron Propionat?

Buduje czystą masę mięśniową (przy odpowiednio zbilansowanej diecie), redukuje tkankę tłuszczową, poprawia jakość życia, poprawia samopoczucie, regeneruje i wspomaga sprawność seksualną. Ze względu na bardzo szybkie działanie bardzo często stosowany jako wspomaganie w sztukach walki oraz innych dyscyplinach sportowych.

4.3/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.