Turinabol – co to jest?

Turinabol to steryd anaboliczny, czyli pochodna methandienonu. Oba steroidy są 17-alfa-alkilowane, dzięki temu przechodzą przez wątrobę i mają wysoką biodostępność.

Turinabol – działanie, efekty działania

W przeciwieństwie do methandienonu nie aromatyzuje i ma niskie właściwości androgenne. Najprawdopodobniej nie wystąpią żadne typowe estrogenowe skutki uboczne, takie jak zatrzymanie wody, trądzik, ginekomastia itp., nawet przy wysokich dawkach tego leku. Tak więc turinabol można opisać jako miękki analog methandienonu bez efektu aromatyzacji i retencji wody.

Turinabol – zastosowanie

Turinabol doskonale nadaje się do trójboju, ponieważ dzięki swojej budowie chemicznej może poprawiać osiągi siłowe bez znaczącego wzrostu masy mięśniowej, co jest ważne dla sportowców, którzy chcą pozostać w określonej kategorii wagowej.

Turinabol jest ogólnie uważany za bezpieczny steryd z minimalnymi skutkami ubocznymi i dlatego dobrze nadaje na pierwszy cykl sterydowy dla początkujących.

Jak brać Turinabol – prawidłowe dawkowanie

KlasyfikacjaSteryd anaboliczny
DawkowanieMężczyźni 30-60 mg dziennie
Aktywny okres półtrwaniaokoło 16 godz
Retencja wodyNie
HepatotoksycznośćTak
Aromatyzacja Nie
PrzeznaczenieSiła, redukcja, beztłuszczowa masa
 Turinabol – dawkowanie

Gdzie kupić Turinabol?

Turinabol można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym

Turinabol – FAQ

Jak dawkować Turinabol?

Maksymalna dawka nie powinna przekraczać 60mg dziennie, skuteczna minimalna dawka wynosi 30mg. Ze względu na okres aktywnego półtrwania który trwa około 16 godzin, przyjmowaną dawkę należy podzielić na dwie części.

Jaki jest maksymalny okres przyjmowania Turinabolu?

Maksymalny okres przyjmowania Turinabolu powinien wynosić 6-8 tygodni.

Jak działa Turinabol?

Zażywając Turinabol w ciągu zaledwie kilku tygodni można wypracować dobrej jakości masę mięśniową i uniknąć nadmiaru wody. Poprawia również wytrzymałość, ogólną kondycję fizyczną i wydolność.

Turinabol – opinie

4.7/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.