Skład BPC-157 pochodzi głównie z mieszanek białek znajdujących się w żołądku. Peptyd ten zmniejsza ból w uszkodzonych obszarach naszego ciała. Ci, którzy cierpią na dyskomfort z powodu uszkodzeń mięśni mogą odnieść odczuwalne korzyści z leczenia tym peptydem. Może on także pomóc w szybszym gojeniu się oparzeń skóry i zwiększyć przepływ krwi do uszkodzonych tkanek. Wsparcie w leczeniu wrzodów żołądka, przetokach, schorzeniach kości i stawów oraz stanach zapalnych to tylko niektóre z głównych korzyści odnotowanych podczas stosowania BPC157.

Zalety stosowania BPC-157

⦁ Poprawa pamięci, funkcji poznawczych oraz ogólnego funkcjonowania mózgu,
⦁ Ochrona przed uszkodzeniami wywołanymi przez narkotyki oraz alkohol
⦁ Może wykazywać wpływ na zmniejszanie poziomu tkanki tłuszczowej i przyspieszyć redukcję,
⦁ Odwraca poziom tolerancji na opioidy
⦁ Przyspiesza regenerację ciała (mięśnie, tkanki itp.)

Ponadto może pomóc w leczeniu niektórych alergii i infekcji wirusowych. Wiadomo również, że BPC 157 pomaga zmniejszyć poziom stanu zapalnego u osób cierpiących na zapalenie stawów lub inne stany zapalne organizmu. Może również pomóc w zakażeniach dróg moczowych.

BPC-157 – Co to jest?

BPC-157 (Body Protective Compound – 157) to syntetyczna mieszanka peptydów. Użycie BPC 157 oferuje silny efekt regeneracyjny osobom, które się na niego zdecydują. Podobnie jak w przypadku wszystkich peptydów, BPC 157 składa się z łańcucha peptydów. W tym konkretnym przypadku łańcuch peptydowy składa się z 15 aminokwasów. Jest to syntetyczny peptyd, ponieważ nie występuje naturalnie w ciele i nie jest też naturalnie powtarzającym się procesem w ciele.

Jak przyjmować BPC-157?

BPC-157 można przyjmować doustnie lub wstrzykiwać podskórnie. Największą korzyść przyniesie zastosowanie zastrzyku BPC 157 w przypadku urazów, bólu, stanu zapalnego, skręceń mięśni i uszkodzenia więzadeł. Forma kapsułki lub postać doustna jest najlepsza w przypadku problemów żołądkowych i jelitowych. Zatem w zależności od pożądanych korzyści podczas korzystania z BPC 157 należy określić, która forma podawania jest dla Ciebie najlepsza.
Stwierdzono, że efekty wstrzyknięcia utrzymują się w żołądku przez okres do 24 godzin po wstrzyknięciu. Dawkowanie będzie się różnić dla każdej osoby, w zależności od celów podczas stosowania zastrzyków BPC 157. Substancja powinna być podawana jeden do trzech razy dziennie. Wstrzyknięcie należy wykonać na czczo. Kolejne dawki należy podawać w odstępie co najmniej trzech godzin (jeśli wykonujesz więcej niż jedno wstrzyknięcie dziennie). Najlepiej przyjmować BPC 157 w okolicy posiłków, jeśli wstrzykuje się kilka razy dziennie. Przyjmowanie go z samego rana pozwoli poczuć efekty już na starcie. Zakres dawkowania od 200 mcg – 1000 mcg w zależności od zaleconego protokołu i schorzeń.

Gdzie kupić BPC-157?

BPC-157 można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Zostaw ocenę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.