BPC-157 Jak działa?

BPC-157 pochodzi z mieszaniny białek znajdujących się w żołądku. Zmniejsza on ból w uszkodzonych obszarach ciała. Ludzie, którzy cierpią z powodu uszkodzeń mięśni czy kości mogą odczuć znaczne korzyści z kuracji przy pomocy tego peptydu. Pomaga on w szybszym gojeniu się oparzeń, zwiększa przepływ krwi do uszkodzonych tkanek. Wspiera leczenie wrzodów żołądka, schorzeń kości oraz stawów i stanów zapalnych. To tylko mała część z głównych korzyści stosowania BPC-157

Zalety stosowania BPC-157

  • Poprawa pamięci, funkcji poznawczych oraz ogólnego funkcjonowania mózgu
  • Naprawa uszkodzeń wywołanych przez narkotyki oraz alkohol
  • Może wykazywać wpływ na zmniejszanie poziomu tkanki tłuszczowej
  • Odwraca poziom tolerancji na opioidy
  • Przyspiesza regenerację ciała (mięśnie, tkanki itp.)
  • Wspomaga leczenie wrzodów żołądka
  • Łagodzi stany zapalne

BPC-157 – Co to jest?

BPC-157 (Body Protective Compound – 157) to syntetyczna mieszanka peptydów. Jego zastosowanie przynosi silny efekt regeneracyjny osób, które go zastosują. BPC 157 to syntetyczny peptyd, który nie występuje w ciele człowieka i nie jest też naturalnie przez niego wytwarzany.

Jak przyjmować BPC-157?

BPC-157 przyjmuje się doustnie w formie tabletek lub kapsułek, albo w postaci zastrzyków podskórnych. W przypadku urazów, bólu, skręceń mięśni i uszkodzeń kości oraz więzadeł najlepiej wybrać formę injekcyjną, wstrzykując peptyd blisko miejsca urazu. W przypadku problemów z układem pokarmowym najlepiej sprawdzi się forma doustna. Należy samemu stwierdzić jaka forma podania peptydu będzie dla nas najlepsza.


Substancja utrzymuje się w żołądku do 24 godzin. Dawkowanie rózni się dla każdej osoby w zależności od celu oraz od wielkości urazów. Należy przyjmować BPC-157 od jednego do trzech razy dziennie, najlepiej w okolicy posiłków. Formę oralną najlepiej przyjmować już z samego rana na czczo co pozwoli nam na szybkie zauważenie efektów działania peptydu. Dawkowanie wynosi zwykle od 200 mcg do 1000 mcg w zależności od rodzaju i wielkości schorzeń.

Gdzie kupić BPC-157?

BPC-157 można kupić online – szybko i bezpiecznie – w naszym sklepie internetowym.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Zostaw ocenę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.